Benefiční koncert nadace Křižovatka

Datum: 
Pondělí, 1 Červen, 2015
Čas: 
18:00
Místo: 
Sál konventu Milosrdných Bratří, Brno
 
Nadace Křižovatka pořádá při příležitosti 20. výročí svého založení svůj vůbec první benefiční koncert v historii nadace. Uskuteční se na Mezinárodní den dětí - 1. června 2015 od 18 hodin v sále konventu Milosrdných bratří v Brně. Návštěvníkům koncertu zazpívá slavný brněnský pěvecký sbor Kantiléna. Na programu bude kromě jiného "Otevírání studánek" od Bohuslava Martinů.
 
Výtěžek koncertu bude věnován na projekt "Maminko, dýchám”. V rámci tohoto projektu dodává Nadace Křižovatka do všech českých nemocnic monitory dechu, které hlídají dech miminek. Díky výpůjčním místům, provozovaným Nadací Křižovatka, si maminky mohou monitor dechu také půjčit domů na dobu nezbytně nutnou. 
Všechna miminka do věku cca 1 roku života jsou totiž ohrožena Syndromem náhlého úmrtí kojenců (SIDS) a neexistuje zatím žádný způsob, jak mu zabránit. Monitor dechu je proto takovým andělem strážným, který přivolá pomoc dospělých, kdyby se dech děťátka zastavil nebo zpomalil tak, že by jej ohrozil na životě.

Vstupenky na koncert je možné zakoupit on-line zde nebo na prodejně TIC Brno: http://ticbrno.cz/cs/predprodej/titul-beneficni-koncert-kantileny

Pokud na koncert nemůžete přijít, ale chtěli byste koncert / nadaci podpořit i tak, můžete tak učinit prostřednictvím naší PayU platební brány: http://www.nadacekrizovatka.cz/o-nadaci/informace-pro-darce.