Kantiléna

Třetí Adventní koncert České televize

December 202211
Sunday, 11. December 2022 začátek 17:30
Bazilika sv. Petra a Pavla na Vyšehradě, Praha

Přímý přenos z Baziliky sv. Petra a Pavla na Vyšehradě.

Snímek obrazovky 2022-12-09 v 15.03.09

Třetí Adventní koncert České televize vysílaný přímým přenosem z Baziliky sv. Petra a Pavla na Vyšehradě je věnován organizaci Centrum pro rodinu a sociální péči Hodonín. Vznikli v roce 1999 a kromě odborných služeb zaměřených na rodiny se zaměřili i na služby, které umožňují handicapovanému členu rodiny zachovat přirozený způsob života. Poskytují osobní asistenci, sociální rehabilitaci, svozovou službu, půjčovnu pomůcek a denní stacionář Vlaštovka, který se nachází již v naprosto nevyhovující budově. Mají novou budovu, probíhá zde rekonstrukce financovaná převážně z dotace IROP EU, ale tato nezisková organizace potřebuje sehnat peníze na spoluúčast, aby mohla projekt zdárně dokončit a s tím by jí mohli pomoci naši diváci.

Účinkují: E. Janečková, P. Hradil, B. Kroužková, V. Horváth, L. Horváthová, K. Kněžíková, K. Englichová, J. Fišer, J. Ledecký, J. Svěcený, M. Laštovičková, Janáčkovo kvarteto, Bohemia SQ a sbor Kantiléna.

Contact Us

By submitting the form, you agree to the terms of personal data processing.We will never sell or share your personal data with other organizations.

Our Supporters