Kantiléna

Tradiční vánoční koncert netradičně

December 202020

Pokud je vám líto, že se letos neuskuteční tradiční vánoční koncert Kantilény na Petrově, nezoufejte.
Připravili jsme pro Vás srovnatelnou náhradu, kterou si budete moci navíc vychutnat z tepla domova s hrnkem dobrého punče či voňavé horké čokolády v ruce.

Narozeni_orez

Ve spolupráci s výtvarnicí Klárou Hammud a střihovým mágem Jakubem Podešvou jsme připravili audiovizuální projekt - nádherné zpracování vánočního příběhu podloženého čistými a zvonivými hlasy zpěváků z Kantilénky za doprovodu flétny Hany Oráčové, smyčcového kvarteta Cordial String Quartet a kontrabasu Marka Osičky. Celý pořad zpřístupníme v čas, kdy bychom se tradičně potkali na Petrově, tedy 25. 12. v 16.00 hod. 

Premiéru budete moci sledovat na našem profilu na Facebooku i na našem kanálu na Youtube. Na přímé odkazy vás včas upozorníme zde na našem webu i přímo na Facebooku, tak nás průběžně sledujte. Všechny informace a odkazy najdete také na stránkách Filharmonie Brno a jejich sociálních sítích. Budeme se na vás tentokrát těšit v online prostředí.

  • Zvestovani_orez

Contact Us

By submitting the form, you agree to the terms of personal data processing.We will never sell or share your personal data with other organizations.

Our Supporters